Uforglemmelig
Nå er jeg hjemme igjen og må si det er litt godt å komme hjem selv og jeg også skulle ønske jeg var borte lenger!
Og når jeg er på reisefot så må det jo alltid skje noe, i dag rakk jeg flyet på sekundet! Det startet med at jeg hadde kjempegod tid så jeg og Laila gikk i taxfreen og kikka, fant meg Mac sminke og en del alkohol, kjøper mat og ser på klokka og finner ut at vi må LØPE til gaten, med meg som veiviser. Og det er her det skjærer seg! Jeg er jo den mest desoienterte personen i verden så det måtte jo gå galt! Vi var på en kjempestor flyplass og forter oss som f til Gate B... Så stopper vi kjapt opp å ser på tavla at vi skal til D!!! Helt motsatt retning med andre ord, så vi løper og løper og løper... Og akkurat når de stenger så kommer vi frem og smiler så bredt vi kan og slipper inn. Alle på flyet så ut som de hata oss, men vi var storfornøyde! Setter oss på plasen vår, drar av meg genseren for jeg holdt på å dø av varme og oppdager at jeg har satt fra med taxfree posen der vi kjøpte mat og glemt den igjen.... Boing!!!!! Det var kjipt altså, så måtte handle inn alt på nytt igjen på Gardermoen, en strek i regninga kan man si... Men dette er typisk Olsen, er så klumsete at jeg glemmer halvparten... Kom meg ihvertfall hjem og skal si meg fornøyd med det :)
Fått dusjet, spist og pakket ut nå. Merker kroppen er sliten... Har storkost meg og møtt så mange fantastiske personer, tatt supre bilder hver dag og opplevd så mye bra, noe jeg er utrolig takknemlig for. Men når man omgås folk 24 timer i døgnet så blir man mer sliten, man gir av seg selv hele tiden og har aldri noe alenetid. Så det blir godt nå og bare slappe helt av og ha litt Ann Mari- tid :)
Første natt på lenge jeg sover alene i senga også, delte jo rom med Laila og Ainé og vi fant ut at det var koselig om vi alle sov sammen, og det var det! Men kanskje ikke fått den beste søvnen denne uka ;) Det skal jeg ta igjen nå... Surfe bittelitt på nettet, se noen serier på Macen og så tidlig natt :)




Mo Hammed
28.nov.2011 kl.17:23
Om bare samfunnet generelt ikke var så redd for kvinner som er halvnakne...
likeasmile
28.nov.2011 kl.21:46
Mo Hammed
28.nov.2011 kl.21:55
Nathalie
28.nov.2011 kl.22:57