Bilder fra Afrika

Endelig fått litt bilder fra Afrika turen min så jeg må jo vise dere litt. :)






På nattsafari kom vi så tett på en løveflokk på syv som drepte og spiste en Impala rett foran meg. Dette var første turen min ut i Afrika og kan si jeg fikk et lite sjokk. Det er helt sykt å se disse dyrene "live".



Ut på jakt klokka seks på morgenen, her er mitt første dyr. En Sjakal.





Vannbukk.

Impala.

Kobraslange.

Kompisen min som passet på meg hver natt når vi sov inne. Jeg er jo dødsredd edderkopper, ,men de jeg var med NEKTET å drepe den uansett hvor mye jeg ba dem så jeg måtte rett og slett innfinne meg med denne lille tassen. Ble etterhvert venner vi. Musa på gulvet som stirra med rett i øyet når jeg skulle skru av lyset derimot var ikke like velkommen!

















Verdens fineste dyr :)

De siste dagene hadde jeg ferie og bodde på en luksus lodge. Herregud det var så sykt fint der!
I tillegg til vanlig safari så var jeg også på helikoptersafari. Det var coolt og jeg faktisk ikke redd! ;)





En helt fantastisk og minnersverdig tur!! :)


Om dere vil se videoklipp gå inn her: http://www.youtube.com/watch?v=kvokVbr9Gmw

10 kommentarer

Camilla Sveen

05.jul.2011 kl.22:31

Utrolig fine bilder! Det virket utrolig spennende :)

Diva

06.jul.2011 kl.00:15

Ser ut som du har hatt en sykt bra tur i Afrika! Jeg er bare LITT misunnelig :)

Bata

06.jul.2011 kl.00:31

Det så nydelig ut! Må ha vært utrolig spennende og minnerikt :o)

aurora

06.jul.2011 kl.10:16

herregud for noen fine bilder!! det må ha vært en sinnsyk opplevelse...

Lisa

06.jul.2011 kl.10:21

Ser ut som om du har hatt det veldig fint! Du er nydelig forresten:-)

Rebecca

06.jul.2011 kl.12:53

Nydelige bilder! Drømmer selv om å reise til Afrika, så dette var gøy å se :) Utrolig fotogen og pen er du og :)

Marlene

06.jul.2011 kl.13:04

Nydelige bilder! Heldig du er som fikk oppleve det der :-)

Mini

06.jul.2011 kl.14:24

Fy søren så fine bilder og så heldig du er som har vært med på dette!! Jeg har og lyst til å være med på noe slikt:))

Ebo-Flesk <3

13.aug.2011 kl.17:32

Det så kjempegøy ut! Mange fine bilder =)

Adina Jeanette

27.aug.2011 kl.12:39

du gjør meg virkelig kvalm. hvordan du kan smile på bilder hvor du har drept ett dyr kun for din egen fornøyelse er meg uforståelig.

Skriv en ny kommentar

Ann Mari Olsen

Ann Mari Olsen

22, Gjøvik

Blogger om livet mitt og ønsker å vise flere sider av meg selv enn bare den jenta dere ser lettkledd i blader. Bak alt det er det en ekte totning som lever livet til det fulle og tar hver dag som den kommer -og alt blogges! ;) Kontakt: annmariolsen@hotmail.com

Kategorier

Arkiv

hits