Rolig Lørdag med tantebarn og Minnie
Sov lenge i dag siden jeg hadde fri, våknet med vond hals og helt tett i huet. Ikke bra.. Men det har gått over det meste nå heldigvis så satser på at det bare er forbigående..! Også er jeg så støl etter jeg trente på Torsdag (blir alltid så støl to dager etterpå jeg?) pluss altfor lite mat i går så jeg er skikkelig sliten. Tro det eller ei så er jeg faktisk rolig denne helga. Natt til 1. Mai og greier.. Vet ikke med dere, men her på Toten/Gjøvik så fester ALLE i dag. Men siden jeg er sliten og vil være i bra form til jeg drar så drar jeg ikke ut. Istedet har jeg vært ute i hele dag, ligget og solet meg, sparket fotball med Martin og Leander og gått en lang tur med Martin.




Jeg har fått handlet meg litt sommerklær også, blant annet denne toppen og shortsen. Deilig at det er så varmt at vi kan gå med såpass lite klær ute allerede. ELSKER dette været!! :)




Verdens søteste Minnie :)
Nå har vi spist hjemmelaget pizza og sett på Friends. Ganske så godt å ta det med ro også faktisk, nå blir det jo tre rolige uker på meg.. Det har jo faktisk aldri skjedd!! Kommer til å vende hjem til Norge som ett nytt menneske jeg :D Men så er jeg flink når det gjelder da. Det dumme med at jeg er borte akkurat denne perioden er jeg mister innspurten i Premier League og returkampen mot Chalke :( Men heldigvis rekker jeg siste seriekamp og finalen i Champions League, tross alt det viktigste det. Herregud det blir to festdager uten like, må huske å be meg fri fra jobb de to dagene på Mandag! Gleder meg allerede, husker de festdagene der vi vant titler som det var i går, ahhhh for en herlig følelse. Særlig når jeg fant en Chelsea drakt og tente på den etter C.L finalen! Haha, satser på minst like bra fester de to neste :D Og i morgen blir det jo ut for å se kampen mot Arsenal, så jeg skal nok klare å snike til meg en øl da...;)
Nå blir det vafler og kakao, mmm.... :)
:)
01.mai.2011 kl.03:01