Party like a rockstar

Torsdag var første dag og Mari skulle igjen vise meg hva denne fine byen hadde å by på. Ble selvfølgelig rett på pub;) Etter en del runder synes jeg det var veldig lurt å kjøpe Tequila. Herregud det er så vondt, kom på etter jeg hadde tatt den hvorfor jeg IKKE drikker det. Blæh, no more :p



Fredag var jeg på shopping med Silje, dro innom jobben til Mari og spiste mat der før det var på'n igjen! Nydelige Rebecca som jeg ble kjent med når vi begge var med i WIPEOUT kom til oss og ble med ut. Så godt å se henne igjen!:)

Lørdag var det Unitedkamp klokka fire så vi startet tidlig. Herlig stemning! Mål nummer to kom når jeg var på do, typisk! Hørte alle over meg klikka helt og jubla, jeg drar på meg buksa, vasker henda og løper opp for å se reprisa! Haha.. Siste målet jubla jeg så mye at jeg velta hele ølen min over bordet... Jaja;)

Så ble man Lara Croft;)





Drar hjem igjen i morgen, gruer meg til en laaaang togtur! Men blir godt med Mandag i morgen, trening og pleie av kroppen. Jeg setter jo stadig nye rekorder på hva jeg klarer å drikke så trenger noen rolige dager nå merker jeg... Så er det å bygge seg opp til Lørdagen igjen ;)

6 kommentarer

Stig-P Ohyeah N

27.feb.2011 kl.20:37

Hehehe, hardt å være på topp ja ;)

CAMILLA SVEEN

27.feb.2011 kl.20:48

Fine bilder! :)

alexxis

27.feb.2011 kl.21:36

så ut som du har hatt det gøy,haff ja Tequila er døden..hehe:)

pompelogpimp

27.feb.2011 kl.22:25

Lekre bilder =p

Sabita

28.feb.2011 kl.13:33

Fine bildeR :D

Nico

28.feb.2011 kl.21:35

Lekkert.
Norges vakreste dame + united fan. Skal en del til for å slå den.

Skriv en ny kommentar

Ann Mari Olsen

Ann Mari Olsen

22, Gjøvik

Blogger om livet mitt og ønsker å vise flere sider av meg selv enn bare den jenta dere ser lettkledd i blader. Bak alt det er det en ekte totning som lever livet til det fulle og tar hver dag som den kommer -og alt blogges! ;) Kontakt: annmariolsen@hotmail.com

Kategorier

Arkiv

hits