Rolig Lørdag!!!
Jeg tar det med ro i dag, faktisk. Torsdag dro jeg til Oslo da det var Kjentfolk fest på kvelden, herregud så gøy det var! Var med mange gode venner og lenge siden jeg hare hatt det så gøy! Fredag var det opp tidlig og på besøk hos FHM redaksjonen. Skulle inn i studio en tur og spille inn noen lydsnutter til FHM på Ipad, noe som blir lansert snart. På kvelden var det Moods of Norway visning og fest som jeg var på. Kjempemoro!! Vazelina spilte under showet og det var jo midt i blinken for meg som eeeeelsker Toten, haha!!:)







Han Truls fra Senkveld!! Hahaha du verden og jeg lo av han, knakk helt sammen. Gæææren fyr:P


Jeg er jo verdensmester i å ikke ta bilder så dette er de jeg klarte å ta.. Var skikkelig bra underholdning, harald eia, bård tufte johansen, chand fra x faktor, KURT NILSEN (elsker jo kurt) og DDE. Resten av kvelden var jeg selvfølgelig i Pianobaren!! Hanne dansa på pianoet med pianomannen mens jeg hadde mikrofonen og sang Sex on Fire. Tror dere det var fint eller? Mener å huske jeg tenkte, fader ann mari- du er god!!! haha det er nok det helt motsatte men samma det;)
Moods visningen tok jeg ingen bilder for hadde ikke med kameraet mitt. Vi fikk vip plasser hos Moods så hadde eget rom over catwalken, det var moro, slapp å stå i den store folkemassen å prøve å se noe, var syyykt mye folk!


Fredagsstemning i FHM, Alex, meg og Jon!!:)
I dag sto jeg opp alt for tidlig for mitt eget beste, tok 9 toget til Gjøvik og jobbet 12 til 18!! Så jeg er så sliten nå! Derfor tar både jeg og Pål det rolig i dag, sovnet på sofaen når jeg var ferdig på jobb og våknet nå. Nå skal jeg lage noe god mat til oss så skal vi bare kræsje på sofaen og slappe av. Digg!!:)
Ha en fin Lørdagskveld!!:)