yie...! Endelig Fredag og helg:)
Hallo=)
I dag har gått i ett sett stort sett hele tiden, jobbet til kl 5 i dag, Line kom på jobben min når jeg var ferdig også dro vi på svømming. Så Olsen har trent i dag og det var faktisk min idè! Det er ikke verst! Vi var ferdige med det halv 8, da dro vi og handlet mat. Jeg var kokk og laged strimlet svinekjøtt med salat og pitabrød,mmm kjempegodt!! Kan og lage mat, men bare om det er så enkelt! Hehe, men Line ble fornøyd hunJ
Vi har sett på resultatet av Korslaget, Senkveld og Golden Goal og spist litt snacksJ Pål dro til Oslo i dag så vi hadde en jentekveld, koselig detJ
Jeg skulle egentlig bli med til Oslo jeg og, men har vært så sliten hele uka så droppa det, hadde faktisk tenkt å ta det helt med ro denne helga (haha sier jeg jo alltid?) MEN?. Så er det x-russefest i morgen?. Og det er jo tross alt bare en gang i året!! Hehe, jeg er glad i russen, viste dere at jeg har vært russ to ganger? Svartruss første gangen, da jeg gikk frisørlinja? Fikk til og med lærlingplass i en frisørsalong, men synes det var så moro å være russ så jeg gikk påbygning for å bli bli rødruss, haha!! Hadde det moro jeg;) Så saken er den at jeg har lyst på øl nå? Og i og med at jeg har fri i morgen ryker jeg garantert ut på en snurr! Er ikke vond å be der gitt..
Men på dagen i morgen kommer mine kjære tantebarn på besøk, det blir moroJ Er i grunn ren prevansjon å være barnepasser, holder i et par timer for meg, etter det er jeg utslitt!! Hehe, så ingen bebiser her på ei stund.
I går prøvde jeg kjempelenge å poste noen bilder av den nye kjolen min, hadde jo tenkt å følge opp ønskene deres om at jeg blogget klær osv, men teknoligien var ikke på min side, kom bare opp feilmeldinger hele tiden så da ga jeg rett og slett f? etter hvert, men prøver igjen nuh..:)
***************************
Skriver dette her en goood stund etter, jeg får ikke postet bilder...???? Flere som har det sammen problemet?? Irriterende og det går utover stakkars dataen min!!!!!!!!
***************************