MANIC MONDAY..:!!

Gud for en dag.... Mandag bruker jo å være relativ rolig, men ikke i dag! Har vært så mye folk på jobb i dag!! Har solgt som en gud i dag... Hehe, så nå er jeg skikkelig sliten. Skal se ferdig Top Model og deretter ta en halvtime med sol og så få i meg litt mat. Kun spist en gang i dag så er dødssulten nå.

Ble ikke rolighelg på meg alikevel, skjønner ikke hvorfor jeg sier jeg skal ha det når det aldri blir det... hehe, men var rolig fredag da. Lørdag var Martin og Leander hos meg en tur og vi så Harry Potter, spiste Pizza og godteri og koste oss. Vi lekte også mørkegjemsel.. Har dere lekt det før? Jeg er mørkredd og var den som ble mest skremt av oss....!! hehe, tøffe tante liksom... Etter de ble henta fikk jeg melding av Camilla og det tok meg 10 min på å finne ut at jeg ville ut jeg også! Så jeg og Pål ble med på vors med hun til en kompis av oss, hadde det kjempemoro:) Og formen var ganske så fin i går også så det er slettes ikke værst!;)

Har heller ikke mistet noen ting denne helgen, men det er vel grunnet at mobilen min er ødelagt, visakortet mitt borte vekk og jeg la igjen kameraet mitt hjemme!! hehe

Jaja, nå skal jeg ta sol som sagt... Skal jobbe som prisutdeler på Torsdag så da skal jeg ha penkjole og da må man ha litt farge;)

annemarie 025col

Hehe... Dette er et supergammelt bilde av meg, tror jeg bare var 18 år her... Synes dere det ligner? Jeg synes det er rart og se gamle bilder av meg, føler selv at jeg har forandret meg MYE siden da, hope so....!!:p ;) hehe

5 kommentarer

annette

16.nov.2009 kl.22:33

Hoho , jeg var der men, øredobbene jeg såg etter var ikke der ;(

skjekk ut bloggen min ;)

morra de er lærer på skolen og søstra de jobber på sovoy els.

hahah :D

ALEXXIS

17.nov.2009 kl.02:47

fin som alltid du:)

kristine salomonsen

18.nov.2009 kl.14:35

så fint og naturlig bildet var =) likte det veldig godt =)=)

Thor

10.des.2009 kl.07:50

Detta er jo lenge siden - Du var jo allerede da en super bra modell.

Vakker og yndig. Stå på videre.

klem fra fotografen ;o)

Ann Mari Olsen

11.des.2009 kl.18:50

Thor: hihi, hei Thor!! Det var jammen meg lenge siden jeg har hørt noe fra deg!! Tusen takk, og takk i lige måde:)

klem

Skriv en ny kommentar

Ann Mari Olsen

Ann Mari Olsen

22, Gjøvik

Blogger om livet mitt og ønsker å vise flere sider av meg selv enn bare den jenta dere ser lettkledd i blader. Bak alt det er det en ekte totning som lever livet til det fulle og tar hver dag som den kommer -og alt blogges! ;) Kontakt: annmariolsen@hotmail.com

Kategorier

Arkiv

hits