titt titt:)

cimg0653

Endelig Fredag og helg! Det trengte jeg virkelig nå. Jobbet hver dag forrige uke samtidig som jeg var småsyk.. Formen er bra igjen nå heldigvis bare litt snufsete.. Men det går:)
Nå er jeg på besøk til mamma og pappa en tur, Martin og Leander (tanteungene mine) er her også så det er jo koselig! Skal være her til i morgen tenkte jeg. Og jeg gleder meg kjempemye til i morgen! Da skal vi jentene på BIK BOK ha julebord!! Litt tidlig, men nå det passer for alle (bortsett fra Hanna som har kutta av seg halv tåa). Og jeg har fri i morgen så forhåpentligvis blir det null stress og jeg har god tid til å ordne meg, elsker å bruke laaaaang tid på å ordne meg når jeg skal på fest! Krølle håret, sminke meg litt ekstra, finne frem antrekk osv. Samtidig som jeg hører på yndlingssangene mine og drikker litt øl, mmmm...:)

Jeg har kjøpt meg en ny kjole som jeg mest sannsynlig skal bruke i morgen, svart minikjole i sateng, enkel, grei og passer til det meste! Kan blogge hvordan den ser ut i morgen:)

4 kommentarer

fint bilde =)

30.okt.2009 kl.22:46

søøøøøt:)

31.okt.2009 kl.01:49

hei Ann Mari. Jeg liker bloggen din kjempegodt, synes du virker som ei snill jente. Jeg har lyst til å selv bli modell og følger med på bildene dine, du er så flink synes jeg!! Kan du lage et innlegg om hvordan du trener og spiser? ha en fin helg:)

klem fra marie håkenstad:)

Ann Mari Olsen

05.nov.2009 kl.01:28

Anonym: Hei Marie! Hyggelig å høre:) Det er bare å stå på og jobbe mot drømmene dine!:) Skal svare på det i morgen når jeg svarer på spmrunden her:)

Skriv en ny kommentar

Ann Mari Olsen

Ann Mari Olsen

22, Gjøvik

Blogger om livet mitt og ønsker å vise flere sider av meg selv enn bare den jenta dere ser lettkledd i blader. Bak alt det er det en ekte totning som lever livet til det fulle og tar hver dag som den kommer -og alt blogges! ;) Kontakt: annmariolsen@hotmail.com

Kategorier

Arkiv

hits