Lite blogging

Jeg har vært dårlig med å blogge i det siste, det skyldes nok at jeg ikke har kamera i skrivende stund og at livet mitt kanskje ikke har vært så spennende i det siste:p Ligget syk ei stund, endelig bra igjen nå,men hoster sinnsykt ennå,fikk hosteanfall på jobb i dag, hehe det var ikke så gøy! Vært litt jobbing i det siste. Og nå er det jo VÅR folkens!! Herregud så deilig, gleder meg til å bruke de nye kjolene mine!!:) Vi har fått så mye fine vårklær på BIK BOK nå, kan blogge bilder av det en dag kanskje, har lagt av masse kult jeg skal kjøpe meg, kjoler, topper og diverse klær det blir godt å få bruke etter en lang og kald vinter!!

Føler det er masse jeg vil skrive til og dele med dere, men noe må jeg holde igjen også, men det er ihvertfall noe i nær fremtid jeg gleeeeder meg stort til, så mye\lite kan jeg si!! Hehe, det skjer mye moro fremover for meg på mange
kanter:)

am


Til helga skal jeg til Trysil å jobbe for FHM og Coke Zero, det blir moro! Gjorde en fotoshoot for det for litt siden med Lisa Marie Winther (for FHM) det kan jeg skrive mer om senere:) Aldri vært i Trysil før også blir Pål med med så jeg slipper å dra alene;) Da blir det koslig uansett:) Hanna på BIK BOK skal også til Trysil i helga så tror det blir en bra kveld, hørt det er sinnsyk liv der, BARTØMMING høres ikke værst ut!!;) Jobber til 19.30 og da er jeg jo stylet og klar til fest allerede.

I morgen har jeg fri og det er godt, da skal jeg shoppe litt og kanskje blogge mer om jeg er flink;)

3 kommentarer

vibekehansen

22.apr.2009 kl.08:46

åh, kos deg!!!det hørtes artig ut :) og lykke til med de hemmelige planene :) u rock :)

An

22.apr.2009 kl.19:43

Hehe, du er hvertfall flink til å blogge i det lange løp her! Har lest litt forskjellig av bloggene dine, blant annet den om mt2. Bra blogg. Jeg får lyst til å bruke det, men er skeptisk med tanke på langtidsvirkningene. så vi får se. en ting jeg blir litt misunnelig på er at du er utrolig heldig som du kan drikke hver helg, spise snop og mac'ern mat og det du vil, og fortsatt ha en pen normalt slank kropp. jeg må trene rævva av meg og passe nøye på hva jeg spiser.... :( noen tips om triks til hvordan man kan se bra ut på bilder?

Ann Mari Olsen

22.apr.2009 kl.20:29

Tusen takk snupp!:)-Hei An:)Takk for det, det er hyggelig å høre, synes selv min blogg er litt kjedelig, mange blogger om litt mer spennende ting synes jeg, men prøver mitt beste da;)Ja, det har nok to sider, jeg har jo valgt å prøve det og er så langt fornøyd og tenker ikke så mye på hva som eventuelt kan skje, det vet vi jo ikke, men slik er det med så mangt,så jeg velger å ta det som det kommer!! hehe, det får være opp til hver enkelt om man vil det eller ikke:)Når det kommer til det så sier det jo seg selv at det ikke er sunt for meg å dra ut hver helg osv.. Men jeg er jo ung så føler at jeg kan gi meg selv lov til alt jeg vil nå, så får jeg bli seriøs senere;) Drikker kun øl jeg som regel,det er jo ikke så ille som sprit og brus, men merker jo at jeg kunne vært sunnere;) Så får vel begynne å trene igjen, det har aldri skadet!Finnes masse triks til å se bra ut på bilder, ALLE har noen negative ting ved seg selv så det gjelder å skjule det og heller fremheve det du liker ved ansiktet\kroppen din. Da blir det bra! Og høye hæler gir bedre holding!!=)

Skriv en ny kommentar

Ann Mari Olsen

Ann Mari Olsen

22, Gjøvik

Blogger om livet mitt og ønsker å vise flere sider av meg selv enn bare den jenta dere ser lettkledd i blader. Bak alt det er det en ekte totning som lever livet til det fulle og tar hver dag som den kommer -og alt blogges! ;) Kontakt: annmariolsen@hotmail.com

Kategorier

Arkiv

hits