Jeg lærer aldri!

Det må ha vært no riktig galt med alkoholen jeg drakk i går, når jeg våkna i dag tidlig så var jeg kvalm og hadde hodepine! Og fyllesyk blir jeg nesten aldri lenger..

Dette blir et klageinnlegg; Jeg har klart og mista veska mi, nye veska mi med all sminka mi og klær og sko! Eller noen må jo ha tatt den, faen altså!! Hva er vitsen med å stjele andres vesker?
Og jeg var sikker på at jeg var med Lene i går jeg, men hun har jeg ikke møtt engang! haha, jeg husker ikke en dritt..
Og når jeg til slutt kom meg til byen så sier dørvakta: "ta og gå deg en tur du,ser ut som du har godt av det"
det husker jeg faktisk da.. "gå? Jeg har jo f*** meg gått i hele dag" (jeg hadde det)

Ååå.. Så her sitter jeg da, fyllesyk og synes synd på meg. Og det er kun meg selv jeg er irritert på, for det er jo min skyld.. I hate it.

Men dagen i går var bra, først var vi på bursdagsvors hos Dokk og deretter på 50års lag til pappan til Øyvind, og til slutt byen.
Snakker med folk som har møtt meg, jeg har snakket helt usaklig om ei trapp osv..Haha, hvor får jeg ting fra..

Huff,jeg må stramme meg opp, dette er jeg for gammal til!! haha
Er vel på'an igjen neste helg er jeg redd for!
hpim2492
Her er meg i går, da jeg fortsatt hadde veske!! hehe
hpim2504
hpim2511
Anette Stai
hpim2510
Meg og storebror, han gikk han også. OLSEN family vettu;-)
hpim2501
Søstera mi:-)

092
haha, meg og Mari på Torsdag.. LOVING IT!

9 kommentarer

15.jun.2008 kl.18:21

Slik er jeg også ,HVER helg, lærer aldri!! hehe..men men.må ha det litt gøy og?:p

16.jun.2008 kl.00:06

spiste dere på mcdonalds? ser ikke ut på kroppen din som du har satt foten din innenfor den døra før!:P

Ann Mari Olsen

16.jun.2008 kl.12:08

Hehe, oh yes.. Tror nok jeg er et fast tryne inne der:-)

16.jun.2008 kl.20:49

spiller du fotball? er vel derfor du kan spise der:P spiser du ca det du vil eller passer du på?

Ann Mari Olsen

16.jun.2008 kl.21:46

Nei sparker ikke lenger nå desverre, savner det.. Har ikke trent på over 1 år nå jeg (!) Bortsett fra dansing på byen og turer med hunden så er det ikke mye trening på meg, men det skal det snart bli!Heldigvis har jeg høy forbrenning så jeg spiser hva jeg vil hele tiden, må ha godteri omtrent hver dag og! hehe,men er vel ikke lenge det kan være slik.. Men jeg liker sunn mat da,så jeg er litt flink:p

16.jun.2008 kl.22:21

hvorfor skal det bli mere trening snart? hva skal du forresten gjøre fra høsten av?

Ann Mari Olsen

17.jun.2008 kl.13:24

Må få opp kondisen igjen, den har gått å gjemt seg i det siste.Uff, et friår til tenker jeg! Har lyst til å gå videre skole, få meg utdanning osv..men hakke peiling på hva jeg skal studere..Så da blir jeg bare jobbe med det jeg gjør nå..:-)

24.jun.2008 kl.19:27

nei, du burde seriøst IKKE slanke deg noe mer!! Da kommer du til og

miste alle formene å bli en spiker med to store pupper!!!:(

Ann Mari Olsen

25.jun.2008 kl.22:49

Jeg har AlDRI slanket meg, og kommer heller aldri til og gjøre det, det har jeg verken lyst, viljestyrke eller godt av! Og store pupper har jeg heller aldri hatt! hehe

Skriv en ny kommentar

Ann Mari Olsen

Ann Mari Olsen

22, Gjøvik

Blogger om livet mitt og ønsker å vise flere sider av meg selv enn bare den jenta dere ser lettkledd i blader. Bak alt det er det en ekte totning som lever livet til det fulle og tar hver dag som den kommer -og alt blogges! ;) Kontakt: annmariolsen@hotmail.com

Kategorier

Arkiv

hits